Verkocht in 2015

Zodiak du Buisson Z

Zirocco Blue VDL Dutch Capitol

Ruin / Richard Howley ie

Als jonge belofte kwam Zodiak du Buisson Z in handen van Richard Howley, die hem vanaf het voorjaar van 2022 heeft uitgebracht. De op 1.60m-niveau geklasseerde ruin won onder meer de 1.50m-proeven van CSIO5* Abu Dhabi, Doha en Monterrey. In 2024 is hij verkozen tot LVV Horse of the Year en Zodiak zet vanaf de zomer van 2025 zijn loopbaan voort onder Faleh Suwead Al Ajami. Niveau: 1.60m | Fokker: Gijs van de Mortel

Verkocht in 2013

Clarima

Clarimo Concept

Merrie / Sanna Bergs-Olsson se

Van jongs af aan heeft Clarima zich onder Sanna Bergs-Olsson in de kijker gesprongen. Met de in Nederland gevestigde Zweedse amazone groeide Clarima door naar 1.55m-niveau. In 2023 eindigden ze op dit niveau als vijfde in de Grand Prix van Opglabbeek. Sinds de zomer van 2024 wordt Clarima uitgebracht door Hilary Scott, met wie ze zich ook al meerdere malen plaatste. Niveau: 1.55m | Fokker: Mart Vossen

Verkocht in 2012

Madiba AG Z

Mylord Carthago Corland

Ruin / Ashley Vogel us

Madiba AG Z werd in Nederland opgeleid door Manon Hees en presteerde verdienstelijk op 2*-Grand Prix-niveau. Op negenjarige leeftijd werd hij naar Amerika verkocht en kwam hij al snel onder het zadel van Ashley Vogel, met wie Madiba AG Z doorgroeide naar het hoogste niveau. Zo eindigden ze als zesde in de Grand Prix’s van Wellington en Traverse City. Niveau: 1.60m | Fokker: Alex Gisbertz

Verkocht in 2016

La Luna Especiale

Cape Coral RBF Z Chacco-Blue

Merrie / Frank Schuttert nl

De als veulen door Marco Zeekaf aangeschafte La Luna Especiale viel als driejarige al op in de KWPN merrietest (84 ptn). Ze is opgeleid door Johan Bergs, met wie ze de 1*-Grand Prix van Kessel won. Sindsdien vervolgt ze haar sportloopbaan met Frank Schuttert. Samen zorgden ze al voor beloftevolle 1.50m-resultaten en La Luna Especiale werd in 2025 uitgeroepen tot LVV Horse of the Year. Een maand later won ze het 1.50m op CSI3* Leeuwarden. Niveau: 1.50m | Fokkers: Jack Verstappen en Christien Verstappen-Delissen

Verkocht in 2018

Newmarket VM

Chacoon Blue Numero Uno

Hengst / Lisa Nooren nl

Op driejarige leeftijd werd Newmarket VM met een goede score van 83,5 punten goedgekeurd bij het KWPN. Hij presteerde vervolgens al opvallend in de hengsten- en jongepaardencompetities onder Kars Bonhof en Fabiënne Lichtenvoort Cats. Met zijn prestaties op 1.40m-niveau en veelbelovende eerste jaargang nakomelingen, gaat hij een grote toekomst tegemoet. Niveau: 1.40m | Fokker: Paul van Montfort

Verkocht in 2015

Corona Z

Comilfo Plus Z Calvaro Z

Merrie / Aura Vasama

Corona Z werd als jong paard opgeleid door Joey Alberti en was succesvol in de internationale Youngster Tour. Na veelbelovende resultaten tot op 1.45m-niveau en een ruiterwissel, kwam ze in september 2023 onder het zadel van Aura Vasama. Onder deze Finse amazone klasseerde ze zich nog datzelfde jaar op 1.55m-niveau en tegenwoordig wordt ze uitgebracht door Madison Wu. Niveau: 1.55m | Fokker: Huub Janssen

Verkocht in 2008

Alexia Z

Andiamo Dutch Capitol

Merrie / Niels Tacken nl

De Andiamo-dochter Alexia Z heeft acht jaar lang in de internationale sport gepresteerd onder Niels Tacken. Ze wonnen onder meer een 1.45m-proef op CSI3* Kessel in 2023 en werden zevende in het 1.50m op datzelfde concours. Ook namen ze deel aan de 1.55m-Grand Prix van Opglabbeek in 2022 en behaalden ze meer dan dertig internationale top-10-resultaten. Niveau: 1.50m | Fokker: Pierre Strijbos

Verkocht in 2020

Pagani of the Paddocks

Catoki Corofino I

Hengst / Pietro Lazzaro nl

De uit een halfzus van de Olympische hengst Clinton gefokte Pagani of the Paddocks werd in het najaar van 2023 goedgekeurd bij het KWPN. Hij heeft al spraakmakende prestaties geleverd in de jongepaarden- en hengstencompetities onder Pietro Lazzaro.  Zo won hij het nationale kampioenschap voor vierjarigen in 2024 en werd hij in 2025 tweede bij de vijfjarigen. Niveau: 1.30m | Fokker: Anthony Mornie

Verkocht in 2015

Kyfo

Comme Il Faut Chelltago Z

Ruin / Oda Charlotte Lyngvaer no

Kyfo nam in 2021 met Johan Bergs deel aan het WK voor zesjarige springpaarden en kwam vervolgens onder het zadel van Oda Charlotte Lyngvaer. Zij groeide door tot internationaal 1.50m-niveau en werden onder andere derde in het 1.50m op CSI4* Samorin. Inmiddels vervolgt Kyfo zijn sportloopbaan onder het zadel van Albert Pisarik. Niveau: 1.50m | Fokker: J.G.N.E. van Dooren

Verkocht in 2011

Ginger-Blue

Plot Blue Royal Bravour

Merrie / Ben Maher gb

Eén van de meest succesvolle referenties is meervoudig Grand Prix-winnaar Ginger-Blue. Als zevenjarige kocht Jane Forbes Clark haar voor topruiter Ben Maher. Een gouden match want samen wonnen ze al meer dan 20 internationale proeven, waaronder de Grand Prix’s van Wellington (2), Oliva, Parijs en Valkenswaard. In 2022 werd Ginger-Blue gehuldigd als LVV Horse of the Year. Niveau: 1.60m | Fokker: Piet Verberne

Verkocht in 2008

Donna Speciale

Cavalier Concorde

Merrie / Leslie Burr-Howard us

Als zevenjarige nam Donna Speciale onder Jan Malý deel aan het WK voor zevenjarigen en daarna is ze verkocht naar Leslie Burr-Howard. In totaal hebben ze 15 internationale proeven gewonnen, waaronder de 1.50m-proeven op CSI5* Calgary en CSI3* Bromont. Ook werden ze tweede in de 1.60m-Grand Prix van Rockwood en derde in de 1.60m-Grand Prix van Wellington. Niveau: 1.60m | Breeder: Gislain Houtvast

Verkocht in 2008

Donanso

Vingino Manhattan

Ruin / Antonio Alfonso it

Acht jaar lang heeft Donanso in de internationale sport gepresteerd. Met Antonio Alfonso boekte hij zijn beste resultaten, zoals een mooie overwinning in de Nations Cup-wedstrijd van Gijon (4/0) en een vierde plaats in de Grand Prix van CSIO5* Rome. Als achtjarige sprong hij onder Rogier Linssen al zijn eerste Grand Prixs en Nations Cup-wedstrijden. Niveau: 1.60m | Fokker: H.K.A. van Dijck

Verkocht in 2008

Dali T

Phin Phin Indoctro

Hengst / Celso Luis Camargo Ariani

Dali T begon zijn sportieve carrière onder Leonie Verberne en kwam vervolgens in Braziliaanse dienst. Onder Adir Dias de Abreu groeide hij door naar internationaal 1.45m-niveau en zijn beste prestaties beleefde Dali T vervolgens onder Celso Luis Camargo Ariani. Ze klasseerden zich op 1.50m-niveau en finishten in 2018 zelfs in de 1.60m-Grand Prix van CSI4* Wellington. Niveau: 1.60m | Fokker: Theo Tax

Verkocht in 2005

Aristoteles V

Padinus Lux Z

Hengst / Jonathan McCrea us

Na een succesvol optreden op de KWPN hengstenkeuring begon Aristoteles V zijn sportloopbaan onder Gerd Jan Horsmans. Via Egbert Schep kwam hij vervolgens terecht bij Jonathan McCrea, die met hem onder meer de Grand Prix van Saugerties won en ruim 1,4 miljoen Dollar bijeen sprong. Inmiddels dient hij de fokkerij op Europese bodem. Niveau: 1.60m | Fokker: Sjra Vullers

Verkocht in 2009

Ermindo W

Singapore Carinjo

Hengst / Rolf-Göran Bengtsson se

De in 2021 tot LVV Horse of the Year verkozen Ermindo W heeft al met meerdere ruiters succesvol gepresteerd. Onder Rolf-Göran Bengtsson nam hij in 2021 deel aan het EK in Riesenbeck en vormden ze de reservecombinatie voor de Olympische Spelen. Ook wonnen ze de Nations Cup-wedstrijd van Calgary, dankzij een prachtig 0/0-resultaat. Niveau: 1.60m | Fokker: Kees de Wit

Verkocht in 2009

Extra

Berlin Heartbreaker

Hengst / Olivier Phillippaerts be

Met meerdere ruiters heeft H&M Extra bewezen een klasse apart te zijn. Zo won hij met Olivier Philippaerts meerdere Nations Cup-wedstrijden, werd hij derde in de 1.65m-Grand Prix van Rome en eindigde de krachtpatser als vierde in de Prize of Europe (1.60m) in Aachen. In 2015 is de Berlin-zoon verkozen tot LVV Horse of the Year. Ook als vererver boekt hij goede resultaten. Niveau: 1.60m | Fokker: Grad van de Winkel

Verkocht in 2014

Janeiro

Arezzo VDL Arizona

Hengst / Bart Lips nl

Op driejarige leeftijd werd Janeiro bij het KWPN goedgekeurd met een goede score van 82 punten. Niet lang daarna verkocht Egbert Schep zijn toptalent naar Groot-Brittannië, waar Max Routledge de opleiding op zich heeft genomen. Ze groeiden door tot 1.55m-niveau en eindigden als tweede in het 1.50m op CSI3* St.Tropez. Inmiddels maakt hij furore onder John Whitaker. Fokker: Frans van Boxtel

Verkocht in 2008

Dexter

Wittinger VDL Heartbreaker

Ruin / Lorenzo De Luca it

Meerdere ruiters hebben succesvol gepresteerd met Dexter en hij is zes jaar lang internationaal uitgebracht. Hij won de 2*-Grand Prixs van Kronenberg en Fontainebleau met Charlie Jones, werd vijfde in de 2*-Grand Prix van Lier onder Lorenzo De Luca en eindigde met diezelfde ruiter als zesde in het 1.50m van CSI3* Vilamoura. Ook met Antonia Andersson kwam hij tot goede prestaties. Niveau: 1.50/1.60m | Fokker: Coen Goumans

Verkocht in 2010

Fire Fly

Zavall VDL Corland

Ruin / Christopher Burton au

Als zesjarige schreef Fire Fly geschiedenis door het WK voor jonge eventingpaarden op zijn naam te schrijven. Na deze spraakmakende start onder Christopher Burton zette Fire Fly zijn sportloopbaan voort onder Tom Jackson, die hem uitbracht tot op CSI4*-L-niveau. Inmiddels presteert hij met jeugdruiter Tova Mader, die hem in 2025 aan de start bracht op het EK voor Junioren. Niveau: CCI4* eventing | Fokkers: VDL Stud & Stal Rozenhof

Bekijk video >
Verkocht in 2002

Van Gogh

Numero Uno Bernstein

Hengst / Marco Kutscher de

Meervoudig Grand Prix-winnaar en topvererver Van Gogh is een prachtig uithangbord voor deze veiling. Onder Marco Kutscher presteerde deze bij vele prominente stamboeken gekeurde hengst van De Wiemselbach zeer opvallend. Zo wonnen ze de GCT Grand Prix van Valkenswaard, de EEM Los Angeles Grand Prix en de EEM Hong Kong Grand Prix. In de fokkerij heeft hij eveneens zijn bijdrage geleverd. Niveau: 1.60m | Fokkers: Peter en Renate Stultiëns

Bekijk video >
Verkocht in 2002

Unex Valente

Gentleman Sit this one out

Ruin / Jennifer O'Neil ca

Valente is opnieuw een opvallend presterend springpaard dat met meerdere ruiters tot successen is gekomen. Onder Tim Gredley schitterde hij niet alleen in de klassieke springproeven tot op 1.50m-niveau, maar blonk Unex Valente ook uit in de Puissances. Met Lorenzo De Luca sprong hij zich eveneens op 1.45m- en 1.50m-niveau in de prijzen. Niveau: 1.50m | Fokker: H.J. Leenders

Verkocht in 2006

Big Brother

Untouchable Gran Corrado

Ruin / Rene Lopez co

Tot op hoge leeftijd heeft Big Brother zijn kunnen in de internationale springsport bewezen. Hij werd als jong paard opgeleid bij Stal Hendrix en zijn grootste prestaties leverde hij vervolgens onder de Columbiaan Rene Lopez. Een vierde plek in de 1.60m-Grand Prix van Bourg en Bresse behoort tot hun hoogtepunten, evenals een zesde plaats op ditzelfde niveau in de Grand Prix van Valence. Niveau: 1.60m | Fokkers: Pieter Schouten & Jurgen van Leur

Verkocht in 2007

Cas 2

Indoctro Numero Uno

Ruin / Harry Smolders nl

Cas 2 werd als veulen verkocht aan Tiernan Gill en begon zijn carrière onder de Ierse Cameron Hanley, die hem succesvol opleidde tot het hoogste niveau. Na verkoop aan Copernicus Stables kwam de ruin onder het zadel van Audrey Coulter en vervolgens Harrie Smolders. Met laatstgenoemde won hij onder meer een 1.60m-rubriek op CSI3* Birmingham en meerdere GCT-proeven. Niveau: 1.60m | Fokker: Theo Tax

Bekijk video >