Catalogusnummer 81
Kleur Zwart
Geslacht Hengst
Geboortedatum 12-05-2018
Stamboek KWPN
Fokker B.C. Van der Hoorn

No Regrets d'Or - Informatie & Pedigree

Kurwonne v.Favorit – Kurland I

M. Gotcha d’Or (2011)

MM. Seclusive (2002)
moeder van:
Honey d’Or (v.Chippendale) IBOP 81,5

MMM. Kursonne (1993)
moeder van:
Tursonne (v.Sandro Hit) Z2

V. Onder Charlotte Fry ontwikkelt de vijfjarige Inclusive zich op opmerkelijke wijze. Het toptalent werd dit jaar vlot geselecteerd voor het WK voor jonge dressuurpaarden. Als driejarige gooide hij al hoge ogen en werd hij met een totaalscore van 86 punten goedgekeurd bij het KWPN. Hij presenteert dit jaar zijn eerste veulens en is voor zowel sport en fokkerij veelbelovend.

MV. Stempelhengst Negro heeft zich weten te onderscheiden als vader van een reeks Grand Prix-paarden zoals Valegro, Numberto, Vorst, Taikoen, Nintendo en Unico G.

Dit veulen wordt verkocht met toepassing van de marge-regeling.

Dit veulen is getest en is geen drager van het WFFS-gen.

Inclusive
Everdale
Lord Leatherdale
Lord Loxley
Fairless P
Aliska K
EPTM, Elite, PROK
Negro
Preferent
Lisenka
Keur, Preferent
Doutzen
PROK, Ster
Uptown
Kennedy
Carina
Elite, Preferent, Prestatie, PROK, Sport-dres
Privalova
Elite, Preferent, PROK
Jazz
Preferent
Holiday
Preferent, Ster
Gotcha d'Or
STB
Negro
Preferent
Ferro
Preferent
Ulft
Keur
Brenda
Preferent, Prestatie, Ster
Fewrie
Keur, Preferent, Prestatie
Variant
Mewri
Keur, Preferent, Prestatie, Sport-spr
Seclusive
Ster
Sandro Hit
Sandro Song
Loretta
Kursonne
Simply
Kurwonne

Meer informatie

Wenst u meer informatie over dit veulen? Vul onderstaand uw gegevens in en wij komen er zo snel mogelijk bij u op terug.

Uw naam

E-mailadres

Telefoonnummer

Vraag of opmerking