Catalogusnummer 88
Kleur Vos
Geslacht Hengst
Geboortedatum 18-04-2016
Stamboek
Fokker J.T.M. de Crom

Limpbizkit - Informatie & Pedigree

Loberlina v.G.Ramiro Z – Amor

M. Habana (2012) IBOP 75

MM. Arlina (2005) IBOP 81 / 1.30m
moeder van:
Eternity (v.Chacco Blue) IBOP 76

MMM. Perlina (1997)
moeder van:
Zilina (v.Solitair) IBOP 78 / ISP 1.45m
Vidar (v.Numero Uno) ISP 1.45m
grootmoeder:
Daloa (v.Lupicor) IBOP 85,5 / 1.40m

V. Toptalent Golden Dream is dit jaar verkocht naar Amerika en is op beperkte schaal ingezet voor de fokkerij. Hij is één van de goedgekeurde zonen van de Olympische Zirocco Blue VDL en brengt via zijn moeder bloed in. Zelf valt de vijfjarige schimmel op met zijn uitstekende reflexen, lichaamsgebruik en atletische vermogen op de sprong.

MV. Onder Willem Greve sprong Ukato op het hoogste niveau en hij leverde succesvolle internationale springpaarden als Baron, Believe, Bukato, Curoos, Chakato VL en Delphi.

Dit veulen valt onder de normale Nederlandse BTW-regeling.

Golden Dream
Zirocco Blue VDL
Mr. Blue
Couperus
Acarla
Licorne des Forets
Voltaire
Gekas des Forets
Uthalina-M
Julio Mariner XX
Blakeney XX
Set Free XX
Nathalina M
Indoctro
Vuberlina
Habana
Ukato
Stakkato
Spartan
Pia
Leona
Literat
Spange
Arlina
Balou du Rouet
Baloubet du Rouet
Georgia
Perlina
Concorde
Loberlina

Meer informatie

Wenst u meer informatie over dit veulen? Vul onderstaand uw gegevens in en wij komen er zo snel mogelijk bij u op terug.

Uw naam

E-mailadres

Telefoonnummer

Vraag of opmerking