Laatste nieuws

Limburgse Veulenveiling present op KWPN Hengstenkeuring

Garones bevorderd tot elite merrie

No Surrender SR Z goedgekeurd bij het AES

De Limburgse Veulenveiling Woensdag 21 september 2016

De veulenveiling vindt plaats op woensdag 21 september. Zoals voorgaande jaren is Equestrian Center De IJzeren Man in Weert het decor voor dit prachtige hippische evenement.

Dit jaar maakt de organisatie zich alweer op voor de 16de editie van de Limburgse Veulenveiling. Deze veiling behoort tot de top drie van best scorende veulenveilingen van Nederland. Inmiddels weten fokkers en kopers hun weg naar de Limburgse Veulenveiling goed te vinden.

De veiling onderscheidt zich door een breed internationaal koperspubliek. Ruim een kwart van de geveilde veulens vertrok vorig jaar naar het buitenland. Dat is ook niet zo gek wanneer u bedenkt dat de Limburgse fokkerij de wereld al vele generaties voorziet van vele getalenteerde sportpaarden.

In 2012 is voor de Limburgse Veulenveiling een nieuw tijdperk aangebroken. Elf jaar lang was de organisatie in handen van de Stichting Limburgse Veulenveiling. In 2012 werd de veiling voor het eerst georganiseerd onder de vlag van Stal Hendrix. Limburgse fokkers krijgen door middel van deze veiling de mogelijkheid om hun veulen de weg in de wereld te laten vinden.

Graag zien we u op woensdag 21 september op de veiling.