Laatste nieuws

Limburgse Veulenveiling en KWPN-Limburg zoeken jong talent

Selectiedagen open voor inschrijving

Classe HS goedgekeurd bij NRPS

De Limburgse Veulenveiling Woensdag 23 september 2015

De veulenveiling vindt plaats op woensdag 23 september. Zoals voorgaande jaren is Equestrian Center De IJzeren Man in Weert het decor voor dit prachtige hippische evenement.

Dit jaar maakt de organisatie zich alweer op voor de 15de editie van de Limburgse Veulenveiling. Deze veiling behoort tot de top drie van best scorende veulenveilingen van Nederland. Inmiddels weten fokkers en kopers hun weg naar de Limburgse Veulenveiling goed te vinden.

De veiling onderscheidt zich door een breed internationaal koperspubliek. Ruim een kwart van de geveilde veulens vertrok vorig jaar naar het buitenland. Dat is ook niet zo gek wanneer u bedenkt dat de Limburgse fokkerij de wereld al vele generaties voorziet van vele getalenteerde sportpaarden.

In 2012 is voor de Limburgse Veulenveiling een nieuw tijdperk aangebroken. Elf jaar lang was de organisatie in handen van de Stichting Limburgse Veulenveiling. In 2012 werd de veiling voor het eerst georganiseerd onder de vlag van Stal Hendrix. Limburgse fokkers krijgen door middel van deze veiling de mogelijkheid om hun veulen de weg in de wereld te laten vinden.

Graag zien we op u woensdag 23 september op de veiling.